Andrzej Pietrasik na spotkaniu z premierem
Burmistrz Płońska, jako członek zarządu i skarbnik Związku Miast Polskich, 11 października br. wziął udział w spotkaniu samorządowców z premierem Mateuszem Morawieckim. Spotkanie dotyczyło przede wszystkim sytuacji samorządów w związku z trwającym kryzysem energetycznym. Wiceminister MSWiA Paweł Szefernaker zapowiedział, że jutro odbędzie się posiedzenie komisji wspólnej rządu i samorządu, na której samorządy już do konkretnych przepisów ustawprzedstawią swoje propozycje i swoją opinię.
(fot: Krystian Maj, KPRM)


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!