Awans zawodowy dla nauczycieli płońskich szkół i przedszkoli
We wtorek, 26 sierpnia burmistrz Miasto Płońsk Andrzej Pietrasik wręczył akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego pedagogom z płońskich szkół i przedszkoli prowadzonych przez Gminę Miasto Płońsk, którzy podnieśli swoje kwalifikacje zawodowe. Dopełnieniem formalności było złożenie uroczystego ślubowania:
"Ślubuję rzetelnie pełnić mą powinność nauczyciela wychowawcy i opiekuna młodzieży, dążyć do pełni rozwoju osobowości ucznia i własnej, kształcić i wychowywać młode pokolenie w duchu umiłowania Ojczyzny, tradycji narodowych, poszanowania Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej."
Nauczyciele, którzy uzyskali stopień awansu zawodowego nauczyciela mianowanego:
1) Pani Klaudia Gałecka – nauczycielka Przedszkole Nr 3 Płońsk
2) Pani Natalia Skręciak - nauczycielka Przedszkola nr 3 w Płońsku
3) Pani Aleksandra Kowalska – nauczycielka Przedszkole Nr 4 Pod zielonym listkiem w Płońsku
4) Pani Ewelina Królak - nauczycielka Przedszkola nr 4 „Pod Zielonym Listkiem” w Płońsku
5) Pan Łukasz Kwiatkowski – nauczyciel Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza w Płońsku
6) Pani Ewa Bożena Gościcka - nauczycielka Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku
7) Pani Milena Kozłowska – Mak - nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku
8) Pani Monika Malicka - nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku
9) Pani Agnieszka Jasińska - nauczycielka Szkoła Podstawowa nr 4 im. Papieża Jana Pawła II w Płońsku
10) Pani Jolanta Pawłowska - nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 4 im. Papieża Jana Pawła II w Płońsku
Burmistrz skierował pod adresem nowo mianowanych nauczycieli gratulacje, a także życzył dalszych sukcesów zawodowych, satysfakcji w pracy dydaktyczno-wychowawczej oraz powodzenia w życiu osobistym.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!