Bezpieczny przejazd – wspólna odpowiedzialność na torach
Bezpieczny przejazd to kampania społeczna PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. na rzecz zwiększania bezpieczeństwa na przejazdach kolejowo-drogowych.
Działania mają na celu podnoszenie świadomości kierowców poprzez informowanie o podstawowych zasadach bezpieczeństwa na przejazdach kolejowo-drogowych. Pośpiech, ignorancja, brawura i brak rozsądku to najwięksi zabójcy na torach. Tarczą, chroniącą kierowców przed nieszczęściem, jest wiedza na temat przepisów i odpowiedzialność za siebie oraz inne osoby. Poprzez szeroko zakrojone działania PKP od lat edukuje uczestników ruchu drogowego i walczy o to, co najcenniejsze: ludzkie zdrowie i życie.
Szczegóły na temat kampanii: https://bezpieczny-przejazd.pl/o-kampanii/idea-kampanii/


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!