Budowa boiska piłkarskiego przy ul. Kopernika w Płońsku wraz z obiektami rozgrzewkowymi
Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik oraz Burmistrz Miasto Płońsk Andrzej Pietrasik podpisali dziś umowę o dofinansowanie projektu pn. "Budowa boiska piłkarskiego przy ul. Kopernika w Płońsku wraz z obiektami rozgrzewkowymi".
Zadanie przewiduje budowę boiska piłkarskiego, zaplecza sanitarno-szatniowego, ogrodzenia, małej trybuny dla kibiców, oświetlenia terenu, a także instalacji drenażowej i kanalizacji deszczowej.
W ramach projektu powstanie też obiekt rozgrzewkowy – skocznia do skoku wzwyż, skoku w dal, trójskoku, skoku o tyczce, rzutni do rzutu oszczepem, dyskiem, młotem i pchnięcia kulą.
- To wsparcie dla budowy kompleksu sportowego. Dofinansowanie dotyczy budowy boiska piłkarskiego i rozgrzewkowego. Zadanie jest odrębną, ale towarzyszącą częścią innego projektu - stadionu miejskiego, który jest w trakcie budowy - mówi burmistrz Płońska.
Całkowita wartość inwestycji: 10 226 749,16 zł
Dofinansowanie w ramach Instrumentu wsparcia zadań ważnych dla równomiernego rozwoju województwa mazowieckiego: 4 000 000,00 zł.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!