Cały Płońsk gra do jednej bramki dla Szymona!
Przy Zespole Szkół nr 1 zaczął się charytatywny turniej piłki nożnej. Wydarzenie objął honorowym patronatem Burmistrz Andrzej Pietrasik. Wpisowe z turnieju przeznaczone jest na leczenie dziesięciolatka zmagającego się z białaczką. Warto przyjść i wesprzeć szczytny cel. Na gości czekają dmuchańce, kiermasz ciast, warkoczyki i inne atrakcje.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!