Czas świątecznych spotkań
Burmistrz Miasta Płońsk Andrzej Pietrasik bierze dziś udział w wigilijnym spotkaniu organizowanym przez Polski Czerwony Krzyż w Płońsku.
W świątecznej atmosferze zgromadzili się ludzie, którzy na co dzień ofiarowują innym to, co mają najcenniejszego – pełne empatii serca, pomocne dłonie i najlepsze lekarstwo, jakim jest krew. To wyjątkowa chwila, by podziękować wszystkim wolontariuszom i krwiodawcom za ich bezinteresowną pomoc oraz troskę o drugiego człowieka.
Burmistrz Andrzej Pietrasik złożył zebranym serdeczne życzenia świąteczne – zdrowia, spokoju, rodzinnego ciepła oraz siły i nadziei na nadchodzący rok. Podkreślił również, jak ważna jest wspólnota oraz wartość dobra, które wraca do nas ze zdwojoną mocą.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!