Dla małej Laury piechotą z Tarnowskich Gór do Giżycka
Radosław Gazda i Marcin Nowok wyruszyli z Tarnowskich Gór w sobotę, 27 czerwca. Do pokonania mają 500 km. Pieszo zamierzają dotrzeć do Giżycka. Trasę chcą pokonać dla 3-letniej Laury, która choruje na rzadki zespół genetyczny AGS. Dziewczynka potrzebuje pieniędzy na kosztowne leczenie w Stanach Zjednoczonych.
W trakcie odpoczynku w Płońsku z Radkiem i Marcinem spotkała się Zastępca Burmistrza Miasta Płońska – Teresa Kozera, która wręczyła drobne pamiątkowe gadżety i życzyła im szczęśliwej drogi.
Wyprawę można śledzić na profilu na Facebooku Ujki 2rnee, a o Laurze więcej można dowiedzieć się z profilu Laucik kosmonaucik AGS.
Zbiórkę dla Laury wesprzeć można na stronie https://pomagam.pl/laucikags


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!