Dobre wiadomości z wczorajszych obrad Rady Miejskiej
Radni poparli projekt uchwały burmistrza, w sprawie zabezpieczenia środków własnych na sfinansowanie rozbudowy ulicy Grunwaldzkiej. Dzięki temu miasto będzie mogło pozyskać dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych - od 50 do 80 procent.
Burmistrz złoży też wniosek o dofinansowanie projektu "Budowa kanalizacji sanitarnej". Jeśli miasto uzyska środki zewnętrzne z Narodowego Funduszu Środowiska i Gospodarki Wodnej, kanalizacja sanitarna będzie mogła powstać w ul. Handlowej, Piaskowej, Szczęśliwej, Zduńskiej, Grunwaldzkiej, Pułtuskiej, Przejazd, Warszawskiej. Możliwa będzie też refundacja kosztów budowy kanalizacji w ul. Postępu Rolniczego, Biedronki, Głównej, Targowej, a także odwodnienia na osiedlu toruńskim.



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!