"Dom dobrej pamięci" - rozmowy na temat współpracy
Dziś, tj. 20 maja br. w Urzędzie Miejskim odbyła się rozmowa z naszymi przyjaciółmi z Ramat Negev na temat współpracy przy tworzeniu wystawy w powstającym "Domu dobrej pamięci" przy ul. Warszawskiej 2.



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!