Dzieci z Berdyczowa w naszym goszczyckim ośrodku
45 osobowa grupa dzieci z Berdyczowa, spędzająca kolonie w naszym goszczyckim ośrodku, poznaje Płońsk i jego historię. W ciągu tych kilku dni u nas, koloniści odwiedzili Dom Pamięci w Płońsku, Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne w Płońsku, a także warszawską starówkę i Łazienki Królewskie.
Potem berdyczowskich kolonistów w Płońsku, a także organizacją ich czasu, z ramienia Urzędu Miejskiego w Płońsku zajmuje się miedzy innymi Iwona Rydzewska z Wydziału Polityki Społecznej.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!