„Gospodarka odpadami – odbieranie odpadów komunalnych oraz prowadzenie PSZOK w mieście Płońsk”.
W Urzędzie Miejskim Burmistrz Miasta Płońsk Andrzej Pietrasik i Wiceprezes Zarządu Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Marcin Bielski podpisali umowę na usługę pn. „Gospodarka odpadami – odbieranie odpadów komunalnych oraz prowadzenie PSZOK w mieście Płońsk”.
Usługa obejmuje:
- odbieranie odpadów w zabudowie wielorodzinnej i jednorodzinnej,
- odbieranie odpadów z nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy a powstają odpady komunalne,
- odbieranie odpadów z PSZOK, zgodnie z określonymi częstotliwościami,
- usługa obejmuje również prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w mieście Płońsk,
- przedmiotem umowy jest także wyposażenie nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych (w tym targowisk) wskazanych w opisie zamówienia w oczipowane pojemniki i worki z kodami kreskowymi w celu zapewnienia osiągnięcia odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania.
Zgodnie ze złożoną ofertą cena jednostkowa za 1 tonę odebranych odpadów komunalnych wynosi brutto 285,50 zł.
Umowa obowiązuje od 1 stycznia do 31 grudnia 2026 r.
Wykonawca został wyłoniony w wyniku przeprowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.
Harmonogram wywozu odpadów w roku 2026 znajdą Państwo na stronie Urzędu Miejskiego w Płońsku.
https://plonsk.pl/aktualnosci/harmonogram-wywozu-odpadow-w-roku-2026.html?


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!