Grudzień - miesiąc cudów
Drodzy płońszczanie bardzo serdecznie dziękujemy za okazane serce w wsparcie. Jak zwykle można na Was liczyć. W ostatnim czasie dzięki Wam i pracownikom ratusza z sukcesem przeprowadziliśmy zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy dla Fundacji Domu Samotnych Matek z Dziećmi w Kraśniewie. W akcję włączył się również Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik. Do Kraśniewa pojechał cały bus zabawek, gier, ubranek, środków czystości, słodyczy. Dziękujemy za okazane serce.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!