II turnus kolonii w Ośrodku Edukacji, Profilaktyki i Integracji Środowiskowej Gminy Miasto Płońsk
Kolejna grupa dzieci wyruszyła dziś ku przygodzie
II turnus kolonii w Ośrodku Edukacji, Profilaktyki i Integracji Środowiskowej Gminy Miasto Płońsk – czas – START
Kolonie w Goszczycach zostały zorganizowane tak samo, jak w ubiegłych latach przed pandemią.
Na dzieci czeka mnóstwo atrakcji na miejscu, a także wycieczka tematyczno – rekreacyjna.
W tym roku z miejskich kolonii korzystają również ukraińskie dzieci, które znalazły schronienie w Płońsku jako uchodźcy wojenni i uczą się w naszych płońskich podstawówkach.
Dzieci na placu Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku pożegnał i życzył udanego wyjazdu Andrzej Pietrasik Burmistrz Płońska.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!