Inauguracja nowego roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Płońsku
W poniedziałek, 6 października w Miejskim Centrum Kultury w Płońsku zainaugurowany został nowy rok akademicki Uniwersytetu Trzeciego Wieku. W wydarzeniu wzięli udział burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik, zastępca burmistrza Teresa Kozera, a także poseł Adam Krzemiński – członek parlamentarnego zespołu ds. Uniwersytetów Trzeciego Wieku.
Pierwszym wydarzeniem tegorocznego roku akademickiego był koncert słowno-muzyczny w wykonaniu Zuzanny Lipiec, Macieja Gąsiorka i Michała Szymkiewicza (akompaniament).
Publiczność usłyszała m.in. utwory Adama Mickiewicza, Jerzego Jurandota, Mariana Załuckiego, a także niezapomniane przeboje polskiej piosenki: „Miłość ci wszystko wybaczy”, „Powróćmy jak za dawnych lat”, „Walc Embarras” czy „Lubię wracać” Zbigniewa Wodeckiego.
Na zakończenie nie zabrakło słodkiego akcentu – pysznego tortu inaugurującego nowy rok akademicki.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!