Odmieniamy Warszawską 55
Ruszyły wielkie zmiany przy Warszawskiej 55. Budynek przeistacza się w estetyczny, nowoczesny, ekologiczny i przede wszystkim przytulny dom dla zamieszkujących go rodzin.
Pozyskane przez miasto fundusze zewnętrzne oznaczają dla nich:
- likwidację starych, nieefektywnych pieców - zastąpi je nowoczesna, cicha i w 100% ekologiczna gruntowa pompa ciepła,
- niższe rachunki za prąd - zostaną zamontowane panele fotowoltaiczne, które będą produkować energię ze słońca,
- ciepło, które nie ucieka: ekipy budowlane już pracują nad nową elewacją, ociepleniem ścian oraz wymianą starych okien.
W projekcie przewidziano także ocieplenie przegród zewnętrznych i wewnętrznych oraz modernizację instalacji elektrycznej.
Co najważniejsze: od samego początku Zakład Gospodarki Mieszkaniowej oraz ekipa budowlana działają w ścisłym porozumieniu z lokatorami, za co ogromnie dziękujemy.
Cała inwestycja to koszt ponad 1,6 miliona złotych. Prace idą pełną parą, a ich finał planujemy już na 14 lipca 2026 roku. Kolejnym krokiem będą odwierty pod pompę ciepła.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!