Jubileusz 50-lecia i 60-lecia pożycia małżeńskiego
22 czerwca br. w Miejskim Centrum Kultury w Płońsku odbyła się uroczystość z okazji jubileuszu 50- i 60-lecia pożycia małżeńskiego.
37 par zostało odznaczonych przez burmistrza Płońska Andrzeja Pietrasika medalami od prezydenta RP.
Wydarzenie zakończył występ dzieci i młodzieży ze Szkoły Muzyki i Tańca "Nutka" oraz słodki poczęstunek.
60 – lecie wspólnego pożycia małżeńskiego
Bogumiła i Edmund Ambroziak
Marianna i Zbigniew Gralewicz
Jadwiga i Andrzej Grzymkowscy
Barbara i Adam Pomianowscy
50 – lecie wspólnego pożycia małżeńskiego
Teresa i Bernard Antosik
Barbara i Zdzisław Bilińscy
Barbara i Waldemar Bujakowscy
Kazimiera i Zygmunt Burzyńscy
Jadwiga i Andrzej Chodorscy
Katarzyna i Antoni Gierkowscy
Jolanta i Włodzimierz Góreccy
Elżbieta i Kazimierz Grąbczewscy
Zofia i Jan Jaworscy
Celina i Ryszard Kilian
Teresa i Witold Kleniewscy
Alicja i Zygmunt Konopka
Sabina i Stanisław Kopeć
Agnieszka i Franciszek Kozłowscy
Stanisława i Bogdan Kulpa
Krystyna i Krzysztof Lewiccy
Marianna i Tadeusz Nagadowscy
Krystyna i Jan Nowatkiewicz
Irena i Henryk Ozimkiewicz
Sabina i Tadeusz Parzych
Zofia i Zygmunt Pawłowscy
Balwina i Stanisław Podleccy
Barbara i Jan Różańscy
Barbara i Jan Stankowscy
Teresa i Jan Szymańscy
Katarzyna i Jerzy Trzaskowscy
Barbara i Andrzej Wagner
Helena i Wincenty Wierzbiccy
Barbara i Władysław Wróblewscy
Irena i Grzegorz Zakrzewscy
Jadwiga i Ryszard Zielińscy
Alina i Stanisław Ziemińscy
Wiesława i Tadeusz Żochowscy


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!