Kolędnicy w urzędzie
Dziś w ratuszu gościliśmy Kolędników Misyjnych – uczniów ze Szkoły Podstawowej w Siedlinie, którzy przybliżyli sytuację dzieci z Demokratycznej Republiki Konga.
Podczas występu Kolędników przeprowadzona została zbiórka finansowa na rzecz kongijskich dzieci.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!