Kolejne laptopy trafiły do uczniów płońskiej szkoły
Dnia 03.11.2023 Burmistrz Andrzej Pietrasik przekazał uczniom klasy IV d Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza w Płońsku laptopy. Program Laptop Dla Ucznia to rządowa inicjatywa, której celem jest wsparcie dzieci i młodzieży w rozwoju kompetencji cyfrowych. Założeniem programu realizowanego przez Ministerstwo Cyfryzacji jest, że każdy uczeń IV klasy szkoły podstawowej w Polsce otrzyma na własność bezpłatny laptop. Sprzęt może być wykorzystany do nauki, rozwoju kompetencji cyfrowych oraz talentów i zainteresowań. Wsparciem objęci zostaną uczniowie szkół publicznych i niepublicznych. Więcej informacji nt. programu laptopdlaucznia.gov.pl Laptopy otrzymają wszyscy 4-klasiści ze szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasto Płońsk i będzie ich 281 sztuk.
Niech służą!



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!