Koncert Wdzięczności w SP3 w Płońsku
3 kwietnia br. w Szkole Podstawowej nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku odbył się wyjątkowy Koncert Wdzięczności z okazji XX rocznicy śmierci Świętego Jana Pawła II. Była to chwila pełna wzruszeń, refleksji i wspólnej pamięci o Wielkim Polaku.
W uroczystości uczestniczyli Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik oraz Dyrektor Szkoły Teodozja Gorlewska. Na scenie zaprezentował się chór szkolny oraz uczniowie szkoły, którzy poprzez śpiew, recytację i występy artystyczne wyrazili swoją wdzięczność i szacunek dla Papieża Polaka.
Dzieci z ogromnym zaangażowaniem i sercem oddały hołd Świętemu Janowi Pawłowi II, przypominając jego nauki i przesłanie miłości, dobra oraz pokoju. Ich występy były nie tylko pięknym artystycznym przeżyciem, ale także wzruszającym świadectwem pamięci o Wielkim Rodaku.
W wydarzeniu uczestniczyli wszyscy uczniowie szkoły, tworząc niezwykłą atmosferę jedności i refleksji.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!