Masowy Rajd Rowerowy
W niedzielę, 27 czerwca br. odbył się Masowy Rajd Rowerowy do Arcelina.
Rajd zorganizował Parafialny Uczniowski Klub Sportowy Maksymilian działający przy Parafii św. Maksymiliana Kolbego w Płońsku.
Na mecie na rowerzystów czekał ciepły posiłek, napoje, gry i zabawy oraz atrakcyjne upominki, przyznane w drodze losowania.
Nagrodę główną -ROWER - ufundowaną przez Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Płońsku i Urząd Miejski w Płońsku wręczyła Pani Teresa Kozera - Zastępca Burmistrza Płońska.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!