Miasto Płońsk popiera PiESEL
14 marca 2024 r. podczas sesji radni większością głosów przegłosowali stanowisko by gmina Miasto Płońsk jako pierwsza w powiecie płońskim poparła kampanię na rzecz trwałego czipowania psów i kotów, ale przede wszystkim stworzenia ogólnopolskiej bazy wszystkich zaczipowanych psów i kotów właścicielskich. Postulaty kampanii popiera również Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik, który uważa, że w Płońsku i nie tylko, znacznie obniżyłoby to zjawisko bezdomności wśród psów i kotów, a co za tym idzie, miałoby bezpośrednie przełożenie na oszczędności w budżecie miasta z tym związane. Nie mówiąc już o tym, że znacznie mniej zwierząt trafiałoby do schronisk.
Brawo


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!