Moto Mikołaje po raz 8
29 listopada 2022r., w Urzędzie Miejskim w Płońsku burmistrz Andrzej Pietrasik i Sławomir Jarosławski ze Stowarzyszenia Płońskich Miłośników Motoryzacji Moto Płońsk podpisali umowę na realizację zadania publicznego w zakresie pomocy społecznej polegającego na pomocy rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej i wyrównywaniu szans. Wartość dofinansowania - 10 000 zł.
Dofinansowanie z dotacji obejmie zakup paczek ze słodyczami dla ok. 350 osób - dzieci imłodzieży, mieszkańców miasta Płońska. W tym roku obdarowani paczkami zostaną dzieci z Domu Dziecka, osiedla przy ul. Klonowej, podopiecznych Warsztatu Terapii Zajęciowej w Płońsku, dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Płońsku, indywidualnych podopiecznych stowarzyszenia z terenu Płońska, dzieci z osiedla "bloków poniemieckich". Oprócz tego paczki trafią do podopiecznych Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Zespole Placówek w Gołotczyźnie oraz dzieci z Fundacji Odzyskać Radość w Kraszewie-Czubakach.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!