Muzycznie o zdrowiu – za nami powiatowy etap 33. Festiwalu Piosenki o Zdrowiu
Dziś w Miejskim Centrum Kultury odbył się powiatowy etap 33. Festiwalu Piosenki o Zdrowiu. Honorowym patronatem wydarzeniem objął Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik.
W konkursie wzięło udział 8 placówek szkolnych z terenu powiatu płońskiego. W kategorii klas I-V
I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kroczewie
II miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w Płońsku
III miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku
W kategorii klas VI-VIII
I miejsce Szkoła Podstawowa im. Stanisława Reymonta w Stróżewie
II miejsce Szkoła Podstawowa w nr 2 im. Walerego Jędrzejewicza w Płońsku
Laureaci pierwszych miejsc będą reprezentować powiat płoński w etapie wojewódzkim w Siedlcach.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!