Nagrody Burmistrza Miasta Płońska z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Dziś z okazji Dnia Edukacji Narodowej wręczono nagrody Burmistrza Miasta Płońska dyrektorom szkół i przedszkoli oraz nauczycielom, którzy osiągnęli sukcesy w pracy dydaktyczno-wychowawczej albo kierowali placówkami oświatowymi w roku szkolnym 2019/2020. Nagrody wręczyła zastępca burmistrza Płońska Teresa Kozera i przewodniczący Rady Miejskiej Henryk Zienkiewicz. Nagrody otrzymali:
Dyrektorzy:
1) Pani Joanna Szczepańska - dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Płońsku
2) Pan Jarosław Chyliński - dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza w Płońsku
3) Pani Teodozja Gorlewska - dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku
4) Pani Marzena Jóźwiak - dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 im. Papieża Jana Pawła II w Płońsku
5) Pani Alina Paczkowska -dyrektor Przedszkola nr 1 w Płońsku
6) Pani Elżbieta Gołębiewska - dyrektor Przedszkola nr 2 im. Przyjaciół Kubusia Puchatka w Płońsku
7) Pani Justyna Liberek - dyrektor Przedszkola nr 3 w Płońsku
8) Pani Barbara Kostrzewa - dyrektor Przedszkola nr 4 „Pod Zielonym Listkiem” w Płońsku
9) Pani Aldona Górecka -dyrektor Przedszkola nr 5 im. Jasia i Małgosi w Płońsku
Nauczyciele:
1) Pani Beata Traczyńska - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Płońsku
2) Pani Małgorzata Kończalska - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza w Płońsku
3) Pani Joanna Jakóbiak- Olkowska - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza w Płońsku
4) Pani Anna Kaczmarska – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiegow Płońsku
5) Pan Andrzej Raćkowski– Szkoła Podstawowa nr 4 im. Papieża Jana Pawła II w Płońsku
6) Pani Agnieszka Sitek – Przedszkole nr 2 im. Przyjaciół Kubusia Puchatka w Płońsku


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!