Obchody 158. rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego
W sobotę, 23 stycznia br. Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik i Przewodniczący Rady Miejskiej w Płońsku Henryk Zienkiewicz wzięli udział w obchodach 158. rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego. Uroczystość odbyła się na cmentarzu parafialnym w Płońsku przed grobem jednego z weteranów powstania.
Wydarzenie zorganizowała Jednostka Strzelecka 1006 Płoński Jednostka Strzelecka Związku Piłsudczyków RP TPJP o/Ciechanów.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!