Obchody 45-lecia Szkoły Podstawowej nr 4 im. Papieża Jana Pawła II w Płońsku
Rozpoczęły się uroczyste obchody 45-lecia Szkoły Podstawowej nr 4 im. Papieża Jana Pawła II w Płońsku. Przed szkołą, obok tablicy upamiętniającej dzisiejsze wydarzenie, Burmistrz Miasto Płońsk Andrzej Pietrasik wraz z Przewodniczącym Rady Rodziców SP4 Darek Białołęcki posadzili dąb.






- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!