Obwodnica Generała Jerzego Grobickiego i rondo Marszałka Józefa Piłsudskiego
Podczas wczorajszej sesji Rady Miejskiej radni jednogłośnie podjęli uchwały o nadaniu nazw obwodnicy centrum miasta oraz powstającego ronda u zbiegu ulic Wolności i Grunwaldzkiej.
Dla uczczenia 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej obwodnica wedlowska będzie nosiła nazwę Generała Jerzego Grobickiego, który w randze majora dowodził Pierwszym Pułkiem Szwoleżerów podczas zwycięskiego boju o Płońsk 16 sierpnia 1920 roku. Z okazji tego samego jubileuszu rondo będzie nosić nazwę Marszałka Józefa Piłsudskiego.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!