Odeszła Halina Bagieńska
Nie żyje wieloletnia nauczycielka I Liceum Ogólnokształcącego im. H. Sienkiewicza w Płońsku, z którym związana była przez zdecydowaną większość swojej pracy zawodowej. Przez absolwentów szkoły zapamiętana jako wyjątkowo oddany swojej pracy i uczniom, zaangażowany wychowawca, polonista z pasją.
- Muszę powiedzieć, że od samego początku poczułam się tu bardzo dobrze i to na pewno zasługa starszych kolegów, ponieważ byli bardzo życzliwi, serdeczni, wspierali młodych nauczycieli. Stopniowo coraz bardziej wdrażałam się w tę pracę. Muszę powiedzieć, że nigdy nie żałowałam decyzji o przejściu do Płońska, tu miało miejsce całe moje życie zawodowe - wspominała w jednej z rozmów.
Wspomnienie o Halinie Bagieńskiej można przeczytać również na stronie Płońsk w sieci:



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!