Odwiedzin ciąg dalszy
Dzisiaj uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego przyniosły piękne ozdoby wraz z życzeniami wielkanocnymi.
Z dziećmi spotkały się Teresa Kozera i Lilianna Kraśniewska - Zastępcy Burmistrza.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!