Opłata za gospodarowanie odpadami komunalnymi
Uwaga!
Uprzejmie informujemy, iż zgodnie z Uchwałą Nr LXVIII/474/2022 Rady Miejskiej w Płońsku z dnia 28 kwietnia 2022 roku w sprawie terminu, częstotliwości i trybu uiszczania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi opłatę za miesiąc grudzień 2022 r. wnosi się z dołu do dnia 30 grudnia 2022 r.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!