Płońscy seniorzy znów udowodnili, że potrafią bawić się jak nikt inny
Z okazji spóźnionego Dnia Seniora odbył się wyjątkowy bal, pełen wzruszeń, uśmiechu i wspaniałej energii.
W części oficjalnej padły serdeczne podziękowania i życzenia dla naszych seniorów oraz wszystkich osób wspierających ich na co dzień.
Były oczywiście kwiaty, słodkie upominki i mnóstwo ciepłych słów. Następnie scena należała już tylko do seniorów. Zachwycili wszystkich tańcami, piosenkami i wierszami przygotowanymi specjalnie na tę okazję.
Po części artystycznej przyszedł czas na poczęstunek i wspólną zabawę, pełną śmiechu, rozmów i tańców do późnych godzin.
Ten wieczór pokazał, że seniorzy mają w sobie ogrom radości, energii i chęci świętowania życia, a my możemy się od nich tylko uczyć.
Drodzy Płońscy Seniorzy, życzymy Wam zdrowia, pogody ducha, nieustającej energii oraz wielu tak pięknych chwil spędzonych w gronie bliskich. Niech każdy dzień przynosi Wam uśmiech i satysfakcję.
Życzy cały Płońsk


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!