Płońska Straż Miejska z programem "Strażnik Miejski - mój przyjaciel!"
Lidia Bralska płońska strażniczka miejska i zastępczyni komendanta płońskiej Straży Miejskiej wybrała się do dzieci z Przedszkola Nr 5 im. Jasia i Małgosi w Płońsku, aby opowiedzieć i o pracy strażnika miejskiego., ale nie tylko.
Rozmawiali również o:
- działaniach prewencyjnych, patrolach miejskich
- spalaniu śmieci
- bezdomności zwierząt w mieście
- miejskim monitoringu
- fotopułapkach
- bezpiecznym zachowaniu się w mieście
Co więcej, dzieci miały również okazję założyć alko- i narkogoogle i sprawdzić, jak organizm reaguje będąc pod wpływem alkoholu i narkotyków i jak bardzo jest to niebezpieczne. Na koniec wszyscy zostali obdarowani "bezpiecznymi" prezentami. Nasi strażnicy miejscy będą odwiedzać również inne przedszkola - wypatrujcie ich.
Zapraszamy do fotorelacji: Płońska Straż Miejska z programem "Strażnik Miejski - mój przyjaciel!"


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!