Podziękowania dla burmistrza
Dzisiaj Ratusz odwiedziły dzieci z niepublicznego Przedszkola "Mali Giganci". Maluchy na ręce I Zastępcy Burmistrza – Teresy Kozery przekazały podziękowania dla Burmistrza Andrzeja Pietrasika za pomoc, życzliwość i wsparcie, jakie otrzymuje przedszkole. Dzieci zaprezentowały krótki program artystyczny, a na zakończenie
spotkania otrzymały lizaki.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!