Podziękowania za reprezentowanie miasta na szczeblu międzynarodowym dla Płońskiej Akademii Futbolu i Football School Płońsk
W dniach 17-20.05.2024 r. delegacja z Miasto Płońsk wraz z piłkarzami, prezesami i trenerami z płońskich klubów piłkarskich Płońska Akademia Futbolu i Football School Płońsk przebywała w mieście partnerskim Crépy-en-Valois we Francji. Zawodnicy wzięli udział w międzynarodowym turnieju piłkarskim młodzików z drużynami z Crépy-en-Valois oraz Antoing z Belgii. Drużyna PAF zajęła 2, a drużyna Football School 3 miejsce.
Podczas dzisiejszej sesji Rady Miejskiej obie drużyny otrzymały podziękowania za reprezentowanie miasta na szczeblu międzynarodowym. Okolicznościowe gratulacje oraz drobne upominki wręczyli Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Płońsku Arkadiusz Barański
Gratulacje otrzymali:
Tomasz Rembecki – Prezes PAF
Paweł Szpojankowski – trener PAF
oraz piłkarze: Adam Lewandowski, Jan Golacik, Szymon Szałkowski, Hubert Dzierzbiński, Leszek Domański, Michał Wójcik, Gabriel Strubiński, Alan Wierzbicki, Mikołaj Pawlak.
a także,
Mariusz Unierzyski – prezes Football School Płońsk
Marcin Grzejda - trener Football School Płońsk
oraz piłkarze: Marcel Kordulewski, Alan Unierzyski, Kamil Bąbalicki, Gabriel Konopka, Iwo Wiśniewski, Marcel Klękowicz, Dawid Myśliński, Jan Siadkowski.
W imieniu Samorządu Miasta Płońska życzymy utrzymania znakomitej sportowej formy, niegasnącej pasji i satysfakcji z sukcesów.
Brawo
Koordynator projektu: Wydział Polityki Społecznej w naszym ratuszu.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!