Podziękowanie za udział w akcji "BohaterON" dla SP1
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Płońsku, otrzymała podziękowanie za udział w ogólnopolskim projekcie "BohaterON w Twojej Szkole 2021 – upamiętniającej 77. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Projekt ma edukować Polaków, bazując na historiach Powstańców, wzmacniać poczucie tożsamości narodowej, krzewić postawy patriotyczne oraz budować wrażliwość społeczną.
Organizatorzy akcji piszą: "Dziękujemy za uczestnictwo w akcji wysyłania kartek, listów oraz laurek z życzeniami i słowami uznania do Powstańców, a także za zaplanowanie i przeprowadzenie w Państwa placówce działań promujących historię Powstania Warszawskiego i Polskiego Państwa Podziemnego. Jesteśmy pod wrażeniem zaangażowania oraz kreatywności Państwa pracowników i uczniów. Gratulujemy aktywnej społeczności szkolnej oraz życzymy powodzenia w realizacji kolejnych przedsięwzięć kształtujących młode pokolenia.



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!