Podziel się świątecznym jedzeniem- nie wyrzucaj do kosza!
Jeśli zrobiliście duże zakupy na Wielkanoc i nie macie co zrobić z żywnością nie wyrzucajcie jej. Możecie podzielić się nią z płońszczanami tymi, którzy jej potrzebują. Odpowiednio zapakowaną i opisaną żywność możecie zostawić aż w dwóch takich miejscach w Płońsku:
- "na blokach" - tuż przy Parafii św. Maksymiliana Kolbe w Płońsku - to Jadłodzielnia Płońsk
- bliżej centrum - tuż przy Rzymskokatolickiej Parafii pw. św. Michała Archanioła w Płońsku - to Szafa Społeczna u Św. Michała.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!