Posiedzenie zarządu Związku Miast Polskich w Płońsku
23 lutego 2024 r., w Płońsku na zaproszenie burmistrza Andrzeja Pietrasika odbyło się posiedzenie zarządu Związku Miast Polskich - najstarszej polskiej korporacji samorządowej. Wśród tematów m.in. sytuacja finansowa jednostek samorządu terytorialnego i proponowanych przez rząd zmian dla samorządów, a także możliwość wykorzystania środków z KPO przez miasta.
Obrady były również okazją do zaprezentowania gościom z całej polski - szefom miast - Płońska, m.in. rynku i Dom Pamięci w Płońsku.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!