Powiatowe Święto Policji w Płońsku
Policjantki i Policjanci pełnią wyjątkowo odpowiedzialną służbę, narażając własne życie i zdrowie, by chronić życie innych. Jestem wdzięczny, że dbają Państwo o nasze bezpieczeństwo, zabezpieczają odbywające się wydarzenia i uroczystości oraz współpracują ze Strażą Miejską w Płońsku. Szczególnie dziękuję za współpracę w zakresie profilaktyki antyalkoholowej, zajęcia w zakresie bezpieczeństwa i porządku publicznego oraz prelekcje na temat bezpańskich psów oraz opieki nad nimi. Cieszę się bardzo, że płońska policja korzysta z monitoringu miejskiego, z którego sygnał przesyłany jest do komendy - powiedział 13 lipca br. podczas Powiatowego Święta Policji w Płońsku burmistrz Andrzej Pietrasik.
Swoje wystąpienie zakończył życzeniami:
- W imieniu własnym oraz Gminy Miasto Płońsk pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim funkcjonariuszom oraz pracownikom płońskiej komendy. Życzę Państwu sukcesów, satysfakcji z wykonywanej pracy i uznania za służbę w oczach mieszkańców Płońska i powiatu płońskiego.
Zapraszamy do fotorelacji: Powiatowe Święto Policji w Płońsku


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!