Pożegnanie pani Marii Zembrzuskiej - kierownika Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej
26 stycznia br. w Urzędzie Miejskim w Płońsku po 45 latach pracy burmistrz Andrzej Pietrasik i pracownicy ratusza pożegnali panią Marię Zembrzuską - kierownika Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.
Pani Kierownik, Droga Pani Mario,
przez wiele lat wypełniała Pani swoje obowiązki z dużym zaangażowaniem, wyjątkowym profesjonalizmem i poświęceniem. Dla wielu koleżanek i kolegów z pracy była Pani nauczycielem i wzorem do naśladowania. Jako pracownik pomocy społecznej cechowała się Pani wrażliwością, wyrozumiałością, współczuciem i umiejętnością nawiązywania kontaktów.
Życzymy Pani satysfakcji z Pani osiągnięć zawodowych, zdrowia i szczęścia w życiu prywatnym oraz realizacji najskrytszych marzeń.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!