Przedstawienie dzieci z Przedszkola Nr 4
Dzieci z Przedszkola Nr 4 Pod zielonym listkiem w Płońsku jako aktorzy w przedstawieniu pt. "Dziewczynka z zapałkami". Przedstawienie zostało wystawione dla seniorów z naszego płońskiego Klubu Senior+ w Płońsku. Wśród widzów nie zabrakło Burmistrza Miasta Płońsk Andrzeja Pietrasika.
Świetne widowisko! Gratulujemy dzieciom i nauczycielkom.




- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!