Rozstrzygnięto konkurs na Oficjalną Kartkę Bożonarodzeniową 2025
Do konkursu na Oficjalną Kartkę Bożonarodzeniową 2025 wpłynęło aż 120 prac. W konkursie udział wzięli uczniowie płońskich szkół podstawowych: Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego, Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana W. Jędrzejewicza, Szkoły Podstawowej nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego oraz Szkoły Podstawowej nr 4 im. papieża Jana Pawła II.
Uroczyste wręczenie nagrody głównej oraz wyróżnień odbędzie się w niedzielę, 14 grudnia podczas miejskiej Wigilii.
Komisja oceniająca prace kierowała się następującymi kryteriami: zgodnością z tematyką – kartka świąteczna nawiązująca do Miasta Płońsk i jego bożonarodzeniowych tradycji – a także oryginalnością, pomysłowością i estetyką wykonania.
I miejsce zajęła Oliwia Banasiewicz ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku
Wyróżnienia otrzymali:
Dorota Romatowska - Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w Płońsku
Adam Szczepański - Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku
Hanna Mrożkiewicz - Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w Płońsku
Błażej Okrasa - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza w Płońsku
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają, od Burmistrza Miasta Płońska Andrzeja Pietrasika, podziękowania za udział oraz drobne upominki.
Zachęcamy do obejrzenia galerii wszystkich zgłoszonych prac.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!