Sesja pełna uznania – wyróżnienia dla radnych, pracowników Urzędu i ludzi kultury
Podczas dzisiejszej sesji Rady Miejskiej Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik oraz Prezes Ochotniczej Straży Pożarnej Marek Szydłowski nagrodzili radnych: Arkadiusza Barańskiego, Ryszarda Antoniewskiego, Wojciecha Bluszcza, Grzegorza Czerniawskiego, Bożenę Dzitowską, Andrzeja Ferskiego, Martę Golacik-Rybkę, Agnieszkę Gzylewską, Anetę Jerzak, Mateusza Kacprowskiego, Marcina Kośmidra, Patryka Kowalskiego, Grzegorza Krupińskiego, Benedykta Nowakowskiego, Marcina Pankowskiego, Kamilę Skotak, Ewę Sokólską, Marzannę Stasiak, Magdalenę Wyrczyńską, Henryka Zienkiewicza i Monikę Zimnawoda.
Podziękowania Zarządu Ochotniczej Straży Pożarnej w Płońsku trafiły również do pracowników Urzędu Miejskiego i kierowników jednostek organizacyjnych Gminy Miasta Płońsk: Teresy Kozery - I zastępcy Burmistrza Płońska, Lilianny Kraśniewskiej - II zastępcę Burmistrza Płońska, Anny Bugajewskiej - Skarbnika Miasta Płońska, Andrzeja Boguckiego - Sekretarza Miasta, Anety Drążkiewicz- dyrektora Wydziału Organizacyjnego, Bogdana Lewandowskiego - Komendanta Straży Miejskiej, Anny Piekarczyk - dyrektora Wydziału Współpracy oraz Pozyskiwania Środków Finansowych, Jadwigi Wołek - kierownika Referatu Administracyjnego i kancelarii Urzędu, Izabeli Zabłockiej-Krajewskiej - kierownika Biura Promocji, Filipa Przedpełskiego - Rzecznika Prasowego, Marka Lewandowskiego - kierownika Referatu Obsługi Informatycznej, Jolanty Marzęckiej - p.o dyrektora MCK, Waldemara Kunickiego - dyrektora Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji.
W środę, 15 października odbyły się uroczystości związane z obchodami jubileuszu 80-lecia Nadleśnictwo Płońsk.
Była to wyjątkowa okazja do wspomnień, podsumowań oraz uhonorowania pracy leśników, którzy od ośmiu dekad z oddaniem dbają o lokalne lasy i środowisko naturalne.
Z okazji jubileuszu Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik złożył na ręce Wojciecha Kały – Nadleśniczego Nadleśnictwa Płońsk gratulacje oraz podziękowania za wieloletnią, odpowiedzialną i pełną zaangażowania pracę na rzecz ochrony przyrody, edukacji ekologicznej oraz rozwoju świadomości przyrodniczej mieszkańców naszego miasta.
Sesja była również okazją do podziękowań osobom związanym z kulturą i oświatą w naszym mieście. Marzanna Szacherska i Bożena Kaliściak otrzymały podziękowania za wzorową pracę docenioną poza granicami Płońska. Wieloletnia dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 została niedawno uhonorowana Nagrodą Specjalną „MENEDŻER-EDUKATOR ROKU” dla najlepszych Dyrektorów Szkół i Placówek Oświatowych, nasza Biblioteka z kolei otrzymała Nagrodę im. Kierbedziów. Wśród zaproszonych gości pojawiła się również Barbara Kostrzewa, która we wcześniejszym terminie nie mogła odebrać podziękowań z okazji Dnia Edukacji Narodowej.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!