Spotkanie Burmistrza Miasta Płońsk z przedstawicielami Tarnopolu
15 listopada 2022r., w Urzędzie Miejskim z burmistrzem Andrzejem Pietrasikiem spotkali się przedstawiciele miasta Tarnopol - zastępca mera Igor Krysowatyj i pracownik tarnopolskiego ratusza Volodymyr Kaszycki. W czasie spotkania burmistrz Płońska przedstawił gościom z Ukrainy funkcjonowanie miejskich spółek komunalnych, opowiedział o procesie planowania budżetu, miejskich inwestycjach, szkołach i przedszkolach oraz o pomocy Płońska dla Ukrainy. Przedstawiciele miasta na Ukrainie otrzymali 300 kamizelek i elementy odblaskowe, które trafią do mieszkańców Tarnopola.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!