Telekonferencja burmistrza i przewodniczącego Rady Miejskiej dotycząca bieżącej sytuacji związanej z epidemią koronawirusa
Dziś w Urzędzie Miejskim w Płońsku odbyła się telekonferencja burmistrza Andrzej Pietrasik i przewodniczącego Rady Miejskiej z dyrektorami miejskich jednostek organizacyjnych - Mck Płońsk, Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku, Miejska Biblioteka Publiczna im. H. Sienkiewicza w Płońsku, szkół i przedszkoli. Narada dotyczyła bieżącej sytuacji związanej z epidemią koronawirusa, sytuacji finansowej samorządu Miasta Płońska i podległych jednostek. Burmistrz m.in. polecił dyrektorom sporządzenie modelu finansowego ich jednostek, a także poprosił o informacje dotyczące wykorzystania internetu w pracy przez zamknięte jednostki, w tym szkoły i przedszkola.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!