Tłumy wiernych przeszły ulicami Płońska
Dziś Uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli Święto Trzech Króli. Z tej okazji ulicami miasta przeszły trzy orszaki zorganizowane przez płońskie parafie: Rzymskokatolicką Parafię pw. św. Michała Archanioła, Parafię św. Maksymiliana Kolbe oraz Parafię pw. św. O. Pio.
Wszystkim przemarszom towarzyszyła atmosfera zabawy i radosnego kolędowania. Było barwnie, w kolorowych strojach i z koronami na głowach.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!