TOTU Cafe na peronie – nowa kawiarenka w wyjątkowym miejscu
Od 22 kwietnia w budynku Muzeum Ziemi Płońskiej działa nowa kawiarnia ToTu Cafe. W ofercie same pyszności: rzemieślnicze lody, naturalne ciasta, pyszna kawa, bąbelkowe gofry i wiele, wiele innych.
ToTu Cafe na peronie to idealne miejsce na spotkanie we dwoje, słodki wypad ze znajomymi albo urodziny i pyszny tort, np. w kształcie wielkiego donuta. Do tego klimat zabytkowego budynku dworca z dwudziestolecia międzywojennego, Muzeum Ziemi Płońskiej, a także Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne.
Lokal jest czynny od godziny 10 do 19, a w weekendy do godz. 20:00.
W otwarciu kawiarni wziął udział Burmistrz Miasta Płońsk Andrzej Pietrasik oraz po sąsiedzku – pracownicy Muzeum Ziemi Płońskiej, Pracownia Dokumentacji Dziejów Miasta Płońska im. Mirosławy Krysiak, a także Planetarium i Obserwatorium Astronomicznego.
Właścicielom życzymy powodzenia.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!