U W A G A - Wielka Sobota - PSZOK nieczynny
Szanowni mieszkańcy, Referat Odpadów, Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej informuję, iż w Wielka Sobotę, 19 kwietnia Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Żołnierzy Wyklętych będzie nieczynny.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!