Uroczystości patriotyczne w SP nr 1
Wczoraj w Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Płońsku odbył się uroczysty apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Uczniowie szkoły zaprezentowali program poetycko-muzyczny, w którym przypomnieli wszystkim ważne wydarzenia historyczne związane z odzyskaniem przez Polskę niepodległości.
W wydarzeniu uczestniczyła p. Teresa Kozera – I Zastępca Burmistrza Miasta Płońsk.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!