Uwaga – dotyczy oświetlenia ulicznego
Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik wraz z Komendantem Straży miejskiej Bogdanem Lewandowskim oraz Sekretarzem Miasta Andrzejem Boguckim, spotkali się w sprawie oświetlenia ulicznego. Długie, zimowe noce, krótkie dni, bezpieczeństwo mieszkańców oraz ich głosy w rozmaitych mediach wskazały na potrzebę zmiany dotychczasowych ustaleń w kwestii włączania i wyłączania się lamp oświetlenia ulicznego o określonych godzinach. Prace koncepcyjnie nie wykluczają całonocnego uruchomienia oświetlenia w całym Miasto Płońsk, włączając w to wszystkie parki miejskie. Decyzja zapadnie jeszcze w tym tygodniu.
Będziemy informować mieszkańców na bieżąco.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!