Wieczór kolęd
W środę, 18 grudnia w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Płońsku dobył się uroczysty „Wieczór kolęd”. W koncercie uczestniczyła Zastępca Burmistrza Teresa Kozera.
Była to wspaniała okazja do posłuchania na żywo przepięknych kolęd i piosenek świątecznych, zaprezentowanych przez uczniów szkoły.
W świąteczny klimat uczestników spotkania wprowadzili nie tylko soliści, ale i duety oraz zespoły muzyczne.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!